Služby

Mestská plaváreň v Čadci je komplexným športoviskom a v meste najnavštevovanejším nielen športovým priestorom, ročne k nám zavíta a rôzne služby využije takmer 100000 návštevníkov. Na jednom mieste nájdete niekoľko možností športového a relaxačného vyžitia, ktoré môžete podľa potreby a záujmu kombinovať.

Okrem plaveckého bazéna ponúkame saunu (suchá, parná), posilňovňu, solária (vertikálne, horizontálne), masáže a oddych na letnej terase. K dispozícii je aj posedenie v bufete, v príjemnom prostredí vstupnej haly.

Naša plaváreň rovnako organizuje vlastné plavecké kurzy a školy, informácie nájdete v sekcii služby/kurzy a školy.

Ideálne miesto pre šport a relax v našom meste

Vyberte a skombinujte si rôzne športy podľa nálady a chuti: bazén, letnú terasu, beh na neďalekom šeríkovom okruhu, posilňovňu, soláriu, plážové ihrisko a nakoniec zregenerovanie v saune či na masáži – ideálny priestor pre šport a relax v našom meste.

Príďte si zahrať beach volejbal

Voda, plážový volejbal, ale aj futbal, bedminton či ringo...

Plážový volejbal alebo jednoducho populárny „beach“, získal v Čadci ďalší priestor.

Spojenie piesok – voda – slnko

Plocha je ideálna nielen pre deti a mládež – takmer nulové riziko, pády a skoky do mäkkého špeciálneho piesku, nehrá sa na nej len volejbal, skúsiť môžete bedminton či rôzne formy malého futbalu a nenáročné ringo (populárna hra pre deti i dospelých – prehadzovanie krúžku ponad sieť s jednoduchými pravidlami. Čo je super, športovanie v piesku sa dá spojiť s využitím bazéna a letnej terasy!

Podmienky a pravidlá využívania beach ihriska

Objednanie plochy: 041 4326808 alebo priamo v pokladni

Vstup: 2 hodiny - 8€, platba v pokladni

Možnosť využiť sprchu priamo pri ihrisku

Pred využitím ihriska sa treba ohlásiť v pokladni, kde máte k dispozícii aj dve lopty

V prípade využitia na iný šport treba zámer ohlásiť vopred (malý futbal, bedminton...), rakety a bránky nezapožičiavame

Po skončení hrania treba plochu lopatami zarovnať (do viac využitých miest vhádzať naspäť piesok) a pripravenou lištou zahladiť - až potom ohlásiť ukončenia hrania v pokladni (strojník alebo iný pracovník plavárne ihrisko skontroluje)

Ďalšie info: 0918993080, info@plavarencadca.sk

Prílohy na stiahnutie